Hurtownia odzieży używanej z Wielkiej Brytanii. Jako bezpośredni importer gwarantujemy najwyższą jakość odzieży sort cream w konkurencyjnych cenach.

Dziękujemy za zapisanie się
do Naszego newsletter'a!

Dziękujemy za zapisanie się
do Naszego newsletter'a!

Dlaczego PASSÉ?

KILKA SŁÓW O NAJLEPSZEJ HURTOWNI W POLSCE?

ABOUT US

Cześć!

Świetnie że do nas wpadłeś ! Jest nam niezmiernie miło móc powiedzieć coś o sobie i się przedstawić. Jesteśmy Sebastian i Oliwia, prywatnie para i pasjonaci dobrego stylu. Lubimy nieszablonowe rozwiązania i koszule dopięte na ostatni guzik. Pełna kontrola i gruntowna analiza podejmowanych przez nas działań stanowią klucz do budowy oferty której możemy być pewni i którą możemy polecić właśnie Tobie.

Lata obserwacji i badania potrzeb rynku, zmusiły nas do tego żeby wyjść naprzeciw wciąż rosnącym oczekiwaniom stylowych konsumentów. Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

UK top quality sort​

Dostawy naszych produktów pochodzą z najlepszych sortowni? Wielkiej Brytanii i stanowią absolutny nr 1 wszelkiego rodzaju odzieży używano/outletowej. Długoletnia praca w Brytyjskiej firmie transportowej, która poprzedzała powołanie PASSÉ do życia przyniosła Nam niesamowity depozyt w postaci sieci kontaktów i wiedzy, gdzie szukać selektywnie najlepszej jakości odzieży. Ta wiedza pozwala budować naszą przewagę i daję pewność bycia nr 1.​

UK top quality sort​

Dostawy Naszych produktów pochodzą z najlepszych sortowni? Wielkiej Brytanii i stanowią absolutny nr 1 wszelkiego rodzaju odzieży używano/outletowej. Długoletnia praca w Brytyjskiej firmie transportowej, która poprzedzała powołanie PASSÉ do życia przyniosła Nam niesamowity depozyt w postaci sieci kontaktów i wiedzy, gdzie szukać selektywnie najlepszej jakości odzieży. Ta wiedza pozwala budować Naszą przewagę i daję pewność bycia nr 1.​