Hurtownia odzieży używanej z Wielkiej Brytanii. Jako bezpośredni importer gwarantujemy najwyższą jakość odzieży sort cream w konkurencyjnych cenach.

Dziękujemy za zapisanie się
do Naszego newsletter'a!

Dziękujemy za zapisanie się
do Naszego newsletter'a!

Regulamin strony internetowej www.passewear.pl

Zamówienia na produkty można składać za pośrednictwem strony internetowej www.passewear.pl 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu oraz pod numerem telefonu +48 534 093 339 / +48 730 614 508 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-20.00 i w soboty od 08.00 – 13.00.

Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją poniższego regulaminu.

Z uwagi na specyfikę branży i niepowtarzalność każdej rzeczy należącej do opakowania zbiorczego, nie ma możliwości dokładnej specyfikacji i skatalogowania danego przedmiotu jak i całego asortymentu z oferty Odzieży Używanej, Creamu i Outletu. Dlatego też towar nie podlega reklamacji, zwrotowi lub wymianie z tytułu niezgodności towaru z opisem ponieważ taki nie istnieje. Zdjęcia i opisy towarów zamieszczone na stronie są materiałami poglądowymi, które mają na celu jedynie umożliwienie Klientowi wyrobienia sobie ogólnego wyobrażenia o właściwościach, wyglądzie i parametrach użytkowych towaru. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. ODZIEŻ OUTLET w I gatunku Towar outletowy może również nie posiadać kompletnych metek oryginalnych (części), to również odzież pochodząca z pokazów nowego wzornictwa tzw. Sample – niepowtarzalne modele, nigdy nie wprowadzone do kolekcji. I gatunek może nosić niewielkie ślady użytkowania lub błędy fabryczne. Towar nie podlega reklamacji, zwrotowi lub wymianie z tytułu niezgodności towaru z opisem, ponieważ outlety nie posiadają listy ze specyfikacją odzieży nie jest więc możliwe zdefiniowanie czy dany towar może pochodzić z naszej firmy.

Prosimy o przemyślane zakupy, ponieważ po sprzedaży na miejscu w naszej hurtowni lub przez internet nasza firma nie uwzględnia reklamacji, wymianie lub zwrotowi. UWAGA! Złożenie oferty jest równoznaczne z akceptacją zasad opisanych na naszej stronie.

Pozdrawiamy, Zespół Passe.wear

SPIS TREŚCI:

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

Regulamin niniejszy określa zasady korzystania z portalu internetowego pod adresem www.passewear.pl prowadzonego przez Passe.wear z siedzibą w Tryńczy 231, 37-204 .

2. USŁUGI ELEKTRONICZNE W SKLEPIE INTERNETOWYM

Procedura internetowego zamówienia w trzech łatwych krokach!